Kim Jesteśmy 

Paweł, lat 25. Mgr Turystyki i Rekreacji oraz Zarządzania. Amator aktywnych form spędzania wolnego czasu. Kocha poczucie wolności, motocykle i górskie wycieczki. Do życia potrzebna mu jest przygoda i adrenalina.

 

Irmina, lat 25. Mgr Turystyki i Rekreacji. Instruktor żeglarstwa jachtowego. Przeciętna dziewczyna o nieprzeciętnym sercu i z wielkimi marzeniami. Kocha adrenalinę, kawę i rock’n’rolla. Uwielbia książki, góry, sporty walki i wspinaczkę. Największe marzenie: stanąc na Wyspie Wielkanocnej.

 

 

Tomek, lat 25. Inżynier Logistyki i Transportu. Zapalony rowerzysta, łazik górski, stały bywalec kortów squasha. Marzyciel, często chodzi z głową w chmurach, lubi czytac i patrzec w gwiazdy. Największy cel: podróż dookoła świata.

 

 

Krótko i na temat

Pasją każdego z nas jest podróżowanie, a największym marzeniem jest wyprawa dookoła świata. To, że się spotkaliśmy, wyzwoliło w nas energię do działania i pozwoliło zorganizować wyprawę, która umożliwi nam realizację tego pragnienia. Każde z nas ma inne zdolności, czy nieco inaczej postrzegamy pewne sprawy, ale łączy nas entuzjazm i wielkie pokłady pozytywnej energii. Chcemy poznawać ludzi, kultury, zwyczaje, miejsca i samych siebie. Autostopowa wyprawa dookoła świata pozwala nam to osiągnąć!
 

Our passion is travel, and our biggest dream is trip around the world! Our meeting released huge energy in us to act and to organize the expedition which makes our dreams are coming true. Each of us had other skills and worldview, but what we have in common is enthusiasm and a lot of positive energy. We want to get to know people, culture, customs, places and ourselves. Hitchhiking trip around the world allows us to achieve it!

FOLLOW US:
  • Facebook Vintage Stamp
  • Klasyczna YouTube
WHERE ARE WE NOW ?
RECENT POSTS:
SEARCH BY TAGS:
Nie ma jeszcze tagów.

© 2023 by NOMAD ON THE ROAD. Proudly created with Wix.com

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now